Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

  10. ledna  20.00

  film Island, Švédsko, Belgie – režie I. Uggadottirová, (2018)      PREMIÉRA 10. 1. 2019          Představení Filmového klubu Sedlčany

  
A DÝCHEJTE KLIDNĚ

  Debut islandské režisérky nabízí silně emotivní, nikoli však sentimentální příběh dvou na první pohled velmi odlišných žen, které osud svede dohromady a vyjeví, jak moc toho mají společného. Komorní příběh o vyčleněnosti a obětavosti protkaný existenciální atmosférou získal cenu za režii na Sundance. Do české distribuce vstupuje film 10. ledna.

Délka představení: 95 min.

  11. ledna  20.00

  film Francie – životní příběh (2018)

 
  
JÁ, MARIA CALLAS

Poprvé, čtyřicet let po své smrti, vypráví nejslavnější operní pěvkyně všech dob, Maria Callas, svůj příběh. Výjimečný dokument o řecko-americké operní ikoně je důmyslně složen z dosud neznámých archivních záběrů, nezveřejněných fotografií a nahrávek, osobní korespondence i vzácných zákulisních scén... Hrají A. Onassis, M. Monroe, A. Delon, J.F. Kenedy a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 113 min. • vstupné: 90 Kč

  12. ledna  20.00

  film USA – dokument (2018)

 
  
THE DOORS 50th ANNIVERSARY CELEBRATIONS

The Doors jsou naprostým fenoménem oslovujícím celé generace i dlouho po smrti Jima Morrisona
Píše se 5. 7. 1968 a The Doors nastupují na pódium legendárního Hollywood Bowl, aby odehráli a nechali jedinkrát zaznamenat celý svůj nejslavnější koncert. Záznam byl poprvé vydán v roce 1987. A až nyní si však můžeme koncert vychutnat v nadpozemském provedení k 50letému výročí od odehrátí tohoto koncertu.

Mládeži přístupné • Délka představení: 100 min. • vstupné: 200 Kč

  18. ledna  20.00

  film USA – akční thriller (2018)

 
  
MISSION: IMPOSSIBLE – FALLOUT

Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. V tomto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta... Hraje T. Cruise, S. Pegg, H. Cavill, R. Ferguson a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 147 min. • vstupné: 90 Kč

  19. ledna  20.00

  film USA – dobrodružný, akční (2018)

 
  
JURSKÝ SVĚT: ZÁNIK ŘÍŠE

Pokračování jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob. Dinosauři z Jurského světa jsou v ohrožení a Chris spolu s Bryce se vydávají na jejich záchranu. Proč? Protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí. Hrají Ch. Pratt, B. Dallas Howard, J. Goldblum, T. Levin a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 130 min. • vstupné: 90 Kč

  15. prosince  15.00

  film USA – animovaný (2018)

 

  
HOTEL TRANSYLVÁNIE 3: PŘÍŠERÓZNÍ DOVOLENÁ 

Ve filmu se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 87 min. • vstupné: 90 Kč

  24. ledna  20.00

  film Itálie – režie Paolo Sorrentino (2018)

Představení Filmového klubu Sedlčany

  
ONI A SILVIO

  Paolo Sorrentino se vrací do českých kin s velkolepým provokativním komediálním dramatem. Herec Toni Servillo tentokrát ztvárňuje Silvia Berlusconiho – notoricky známého miliardáře, skandalistu, mediálního magnáta a dlouholetého předsedu italské vlády, jenž se proslavil zejména svým excentrickým způsobem života a zhýralými večírky.

Délka představení: 150 min.

  25. ledna  20.00

  film USA – dobrodružný, akční (2018)

 
  
ANT-MAN A WASP

Sotva se Scottu Langovi podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti. Hraje P. Rudd, E. Lilly a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 118 min. • vstupné: 90 Kč

  26. ledna  20.00

  film Česko – komedie (2018)

 
  
PO ČEM MUŽI TOUŽÍ

Charismatický cynik Karel Král, trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na kterého ženy letí, je šéfredaktorem časopisu Playboy. Jednoho dne jeho nezávazný způsob života utrží hned několik ran. Dostane výpověď kvůli průšvihům a poklesu prodejnosti časopisu, bývalá manželka a dcera ho opět naštvou, neznámá žena mu nabourá auto a na jeho místo je dosazena pohledná mladá šéfredaktorka Leona. Karel vyřeší problémy po chlapsku... Hrají J. Langmajer, A. Hoffmanová, S. Sandeva, T. Pauhofová, J. Havelka a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 95 min. • vstupné: 90 Kč

  Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. 
(tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 do 20.00 hod. (tel.: 318 822 620). Zamluvenou vstupenku 
je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou 
vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze 
za předpokladu, že bude prodána.
 

Představení pro děti a rodiče Představení pro děti a rodiče       Představení Filmového klubu Sedlčany Představení Filmového klubu Sedlčany
  

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY, GDPR