Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

 3. června  20.00

  Sedlčany 2016, režie: FK Sedlčany a Zážeh

  
Přísně tajná projekce č. 2

  Filmový klub Sedlčany si Vás na závěr letošní jarní promítací sezony dovoluje pozvat na svou speciální projekci, která se uskuteční netradičně v pátek 3. červa 2016. Jméno snímku se dozvíte až těsně před projekcí v kinosále.
  Po úspěšném uvedení filmu Kouř v prosinci 2014, který doprovodilo tematické vystoupení divadelní skupiny Zážeh, jsme se rozhodli na tuto akci navázat další „Přísně tajnou projekcí”, a to opět ve spolupráci se Zážehem. Stejně jako naposledy nepůjdou diváci do kina úplně „na slepo,” jelikož prostřednictvím facebooku budeme postupně uvolňovat jednotlivé nápovědy, které by měly filmovým fanouškům prozradit, jaký film mohou při Přísně tajné projekci očekávat. Zprávou na facebooku či emailem budou diváci moci zasílat své tipy, o jaký film se bude jednat. První tři úspěšní hlasující pak získají zdarma dvě vstupenky a sadu nábojů! 
  Vzhledem k pozitivním ohlasům na retro kostýmy, ve kterých přišli diváci na film Kouř, bychom rádi i tentokráte vytvořili v kině atmosféru co nejvíce navozující promítaný film. Budeme proto rádi, když i tentokráte diváci k této atmosféře přispějí dodržením dress code (doporučeného oděvu), jež bude vyhlášen jako jedna z posledních nápověd.

  Srdečně Vás tedy zveme do kina v pátek 3. června 2016 na Přísně tajnou projekci. Sledujte facebook Filmového klubu Sedlčany, kde se dozvíte více!

doporučená přístupnost 12 let • Délka představení: 120 min. • vstupné: členové klubu 70 Kč / ostatní 100 Kč

 
 4. června  20.00

  český film – letní rodinná komedie (2016)           Premiéra 2. 6.  

 
  
DĚDA

Sledujte s námi velké prázdninové dobrodružství Frantíka a Aničky, kteří přijíždějí za dědečkem na Valašsko. V rodinné komedii s nimi prožijete prázdninová dobrodružství nejen na dědově chalupě.
  On děda není jen tak obyčejný chlap z Valach... Příběh vás provede historií, zvyklostmi, řemesly, nářečím, přírodou i událostmi Valašska. Hrají F. Segrado, D. Suchařípa, P. Hřebíčková, B. Polívka, K. Frejová a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 110 min. • vstupné: 90 Kč

 10. června  20.00

  český film – komedie (2016)           DVD premiéra 9. 6.  

 
  
JAK BÁSNÍCI ČEKAJÍ NA ZÁZRAK

Štěpán, Kendy a Karas zůstali i po dvanácti letech sami sebou a nerozlučnými kamarády. Jejich nevyčerpatelný smysl pro humor i schopnost sebeironie jim pomáhá vyrovnat se s jejich neuspořádanými životy. Komedie opět přináší obyčejné lidské příběhy, milý humor a potěší skvělými dialogy... Hrají P. Kříž, D. Matásek, L. Vaculík, T. Brodská, L. Rybová, E. Jeníčková, N. Boudová a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 120 min. • vstupné: 90 Kč

 11. června  20.00

  český film – celovečerní dokument (2016)

 
  
TAJEMSTVÍ DIVADLA SKLEP ANEB MANUÁL NA ZÁCHRANU SVĚTA

Film vypráví o tajemství Divadla Sklep, o jeho historii i současnosti a sleduje principy jeho obdivuhodné dlouholeté existence a soudržnosti.Samozřejmě bude také portrétovat jeho výrazné osobnosti, D. Vávru, M. Šteindlera, T. Hanáka, V. Marhoula, E. Holubovou, A. Najbrta či J. Macháčka a mnoho dalších osobností. Režiserkou filmu je renomovaná Olga Dabrowská.

Mládeži přístupné • Délka představení: 96 min. • vstupné: 90 Kč

 12. června  15.00

  český film – animovaný, dětský, rodinný (2016)

  
PAT A MAT VE FILMU

Známí nešikové Pat a Mat, se na stříbrném plátně ještě nepředvedli, ale pro kutily jejich kalibru to přece nemůže být problém. Obzvlášť, když mají na půdě krabice s filmy a pod schody promítačku...

Délka představení: 80 min. • vstupné: 80 Kč

 18. června  20.00

  film Francie, USA – komedie, drama (2016)           Premiéra 9. 6.  

 
  
REALITA

Nesmělému filmaři Jasonovi se může splnit sen. Bohatý producent souhlasí, že zafinancuje jeho horrorový film. S jednou podmínkou: Jason má 48 hodin na to, aby objevil nejlepší výkřik v historii filmu. Jeho hledání se však postupně mění v noční můru... Hrají A. Chabat, J. Lambert, E. Wareheim a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 95 min. • vstupné: 80 Kč

 24. června  20.00

  film Francie, Číny - dobrodružný, thriller (2016) 

 
  
TOTEM VLKA

Film od oscarového režisera filmů „Jméno Růže“ a „Sedm let v Tibetu“. Mladý Číňan Chen se ocitá v oblasti Mongolska, kde se seznamuje s nomádským způsobem života. Stepi symbolicky vévodí vlk, který je člověku nejnebezpečnějším nepřítelem, ale rovněž i dobrodincem. Chen je natolik okouzlen místním smýšlením, že se rozhodne odchytit a vychovat vlčí mládě...

Mládeži přístupné • Délka představení: 121 min. • vstupné: 80 Kč

 25. června  20.00

  film ČR, SR – životopisný, historický, drama (2016)  DVD premiéra 10. 6. 

 
  
LÍDA BAAROVÁ

Česká herečka Lída Baarová je v roce 1934 pozvána do berlínských filmových atelierů. Seznamuje se s G. Fröhlichem, který je nejen jejím partnerem před kamerou. Dále se seznamuje s ministrem propagandy Goebbelsem, který se do ní bezhlavě zamiluje a chce opustit nejen rodinu. Na přímluvu Goebbelsovy manželky u Hitlera musí Goebbels Baarovou opustit. Po válce se Barrová vrací do Prahy, kde ji čeká jen výsměch a ponížení. To pravé peklo ji teprve čeká... Hrají T. Pauhofová, K. Markovics, G. Burkhard, S. Stašová a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 106 min. • vstupné: 100 Kč

  Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. 
(tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 do 20.00 hod. (tel.: 318 822 620). Zamluvenou vstupenku 
je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou 
vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze za předpokladu, že bude prodána.
 

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ KURZY | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY