Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

 8. prosince  20.00

  film USA - režie Michael Wadleigh (1970)

  
WOODSTOCK

Oscarový dokument, díky kterému si můžete prožít festival, který změnil jednu generaci - legendární první Woodstock. Půl milionu lidí napříč společenskými vrstvami se v srpnu 69 sjelo do venkovského města Bethel, aby sdílelo jedinečný hudební prožitek, odpor k válce ve Vietnamu, konzervativním hodnotám a konzumnímu způsobu života. Časopis Rolling Stone ho zařadil mezi 50 momentů, které změnily historii Rock and Rollu. Během festivalu zemřeli dva účastníci a narodily se dvě děti. Kdo u toho nemohl být, může být nyní díky prozíravosti režiséra Michaela Wadleigha a jeho strhujícímu dokumentu u všeho podstatného - od vystoupení tehdejších světových hvězd jako byli Jimi Hendrix, Janis Joplin, The Who, Santana nebo John Sebastian, přes reakce místního obyvatelstva až po všudypřítomné bahno.

Délka představení: 216 min.

 
 9. prosince  20.00

  film USA – akční, dobrodružný, sci-fi (2016)

 
  
DEN NEZÁVISLOSTI: NOVÝ ÚTOK

Dvacet let jsme se připravovali. Oni také. Věděli jsme, že se jednou vrátí. Využili jsme proto k obraně všech možností a zdrojů Země. Studovali jsme ukořistěné mimozemské technologie, plány a způsob myšlení vetřelců. Ale bude to stačit? Jsme připraveni na to, co se z hloubi vesmíru blíží k naší Zemi? Hrají L. Hemswort, J. Goldblum a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 120 min. • vstupné: 90 Kč

 
 10. prosince  20.00

  český film – romantická komedie (2016)

 
  
SEZN@MKA

Dnes se nalezení partnera může stát pěkně tvrdým oříškem. A právě všemožné peripetie, uvěřitelné i neuvěřitelné situace a setkání při trnité cestě za tím pravým protějškem ukáže oddychová komedie, jejíž tvůrci čerpali z opravdových zážitků a historek. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby – internetové seznamce. Hrají J. Langmajer, A. Gondíková,M. Kraus, Z. Kajnarová, Š.Vaculíková, P. Vondráček a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 90 min. • vstupné: 100 Kč

 
 16. prosince  20.00

  film USA – dobrodružný, fantasy (2016)

 
  
WARCRAFT: PRVNÍ STŘET

Velkolepé fantasy dobrodružství o bolestivém setkání dvou různých světů – království Azeroth a říše Draenor. Azeroth je vzkvétající říše se společenstvím mocných kouzelníků, kteří chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru mezi sebou bojují znepřátelené rasy Orků. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým mohou proniknout do jiného světa a ten osídlit. Jejich cílem se stane Azeroth, který však obyvatelé chtějí bránit do posledního muže proti Orkům.
  Hrají T. Fimmel, B. Foster, P. Patton a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 123 min. • vstupné: 90 Kč

 
 17. prosince  20.00

  film Španělsko – drama (2016)            Premiéra 7. 12. 2016    

 
  
JULIETA

Julieta žije sama se svou dcerou Antíou poté,co do jejich šťastného života krutě zasáhl osud. Po smrti manžela a Antíina otce, prožívají nejhorší období. Obě trpí, Julieta se uzavře do sebe a jejich tichá bolest je postupem času odcizuje. Když je Antíe osmnáct let, opustí matku bez vysvětlení. Julieta ji více než 12 let hledá. Až náhodné setkání s Antíinou kamarádkou jí dává naději,pokusit se získat dceru zpět. Hrají A. Ugarte, E. Suárez. Režie P. Almodóvar.

Mládeži do 15 let nevhodné • Délka představení: 99 min. • vstupné: 90 Kč

 
 18. prosince  15.00

  film USA – animovaná komedie (2016)

Představení pro děti a rodiče
  
ANGRY BIRDS VE FILMU

Animovaná komedie nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů, kteří budou zachraňovat ostrov před vepři....

Délka představení: 100 min. • vstupné: 90 Kč

 
 21. prosince  20.00

  film GB – koncert (2016)

 
  
ADELE

Do kinodistribuce přichází záznam koncertu ADELE z Royal Albert Hall v Londýně. Jedná se o záznam jejího nejslavnějšího vystoupení. ADELE – Každá píseň z CD ADELE „21” se postupně stala hitem číslo jedna v amerických hitparádách. CD ADELE „21” se pouze v Británii prodalo přes čtyři miliony kopií a překonalo tak „Dark Side of the Moon” od Pink Floyd a „Bad” Michaela Jacksona, přičemž se stalo sedmým nejprodávanějším albem ve Spojeném království. Tento koncert, v režii Paula Dugdalea, nabízí hity převážně z tohoto alba.

Délka představení: 100 min. • vstupné: 110 Kč
  

 

  Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. 
(tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 do 20.00 hod. (tel.: 318 822 620). Zamluvenou vstupenku 
je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou 
vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze za předpokladu, že bude prodána.
 

Představení pro děti a rodiče Představení pro děti a rodiče       Představení Filmového klubu Sedlčany Představení Filmového klubu Sedlčany
  

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ KURZY | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY