Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

 24. června  20.00

  film Francie, Číny - dobrodružný, thriller (2016) 

 
  
TOTEM VLKA

Film od oscarového režisera filmů „Jméno Růže“ a „Sedm let v Tibetu“. Mladý Číňan Chen se ocitá v oblasti Mongolska, kde se seznamuje s nomádským způsobem života. Stepi symbolicky vévodí vlk, který je člověku nejnebezpečnějším nepřítelem, ale rovněž i dobrodincem. Chen je natolik okouzlen místním smýšlením, že se rozhodne odchytit a vychovat vlčí mládě...

Mládeži přístupné • Délka představení: 121 min. • vstupné: 80 Kč

 25. června  20.00

  film ČR, SR – životopisný, historický, drama (2016)  DVD premiéra 10. 6. 

 
  
LÍDA BAAROVÁ

Česká herečka Lída Baarová je v roce 1934 pozvána do berlínských filmových atelierů. Seznamuje se s G. Fröhlichem, který je nejen jejím partnerem před kamerou. Dále se seznamuje s ministrem propagandy Goebbelsem, který se do ní bezhlavě zamiluje a chce opustit nejen rodinu. Na přímluvu Goebbelsovy manželky u Hitlera musí Goebbels Baarovou opustit. Po válce se Barrová vrací do Prahy, kde ji čeká jen výsměch a ponížení. To pravé peklo ji teprve čeká... Hrají T. Pauhofová, K. Markovics, G. Burkhard, S. Stašová a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 106 min. • vstupné: 100 Kč

 1. července  20.00

  film DEN, NOR, SWE, ISL, CZE – dobrodružný, fantasy (2016)

 
  
DCERA ČARODĚJKY

Dina po matce zdědila nadpřirozené schopnosti: umí se podívat člověku do duše a vyvolat v něm pocity studu za jeho činy. Když je její matka neprávem obviněna z hrůzných vražd, Dina se rozhodne odhalit pravdu... Středověká fantasy plná draků a magických praktik. Hrají S. Malling, M. Bonevie, S. Ekblad a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 96 min. • vstupné: 100 Kč

 2. července  20.00

  český film – pohádka, komedie (2016)     DVD premiéra 31. 8. 

 
  
ŘACHANDA

Řachanda je příběh plný akce, napětí, humoru, kouzel i ponaučení a nechybí samozřejmě ani láska. Film o jedné rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Když se ocitnou shodou okolností v Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, kterým vládne Paní lesa, naučí se od nich to, co je nenaučili lidé. Naučí se to, jak se chováme k ostatním, tak se chovají oni k nám. Hrají D. Pfauserová, V. Polívka, A. Bilík, B. Polívka, V. Cibulková, O. Kaiser, D. Novotný, J. Hrušínský, Š. Vaculíková a další. 

Mládeži přístupné • Délka představení: 104 min. • vstupné: 100 Kč

 8. července  20.00

  film ČR, SR – drama (2016)

 
  
TAJEMSTVÍ POUZE SLUŽEBNÍ

Povídkový film podle knihy Pavla Zeleňáka. Ve čtyřech tragikomicky laděných povídkách: tajemství bankovní, zpovědní, lékařské a státní se divák dozví, co všechno se může stát, když bankovní úředníci, farář, lékař a ministr vyzradí, nebo zneužijí služební tajemství. Hrají P. Zeleňák,
J. Přeučil, J. Krampol, R. Rázlová a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 98 min. • vstupné: 90 Kč

 9. července  20.00

  český film – komedie (2016)      DVD premiéra 9. 6. 

 
  
DVOJNÍCI

Každý člověk prý má někde na světě dvojníka. Potkat ho se může docela hodit, ale také nemusí. Záleží na úhlu pohledu... Honza je sympatický podvodník, šikovný zloděj a nenapravitelný sukničkář. Do cesty se mu připlete dobrácký a stydlivý profesor Richard, který je mu podobný jako vejce vejci. Komedie plná překvapivých a vtipných situací, nečekaných zvratů a zapeklitých konfliktů může začít. Hrají O. Sokol, J. Kohák, J. Schneiderová. 

Mládeži přístupné • Délka představení: 103 min. • vstupné: 90 Kč

 15. července  20.00

  film Francie – komedie (2016)      Premiéra 14. 7. 

 
  
BLÁZNIVÁ PĚTKA

Jeden za všechny, všichni za jednoho... Třeskutá francouzská komedie plná neočekávaných zvratů. Pět kamarádů si užívá ve společném bytě v Paříži díky Samuelovi. Jeho otec mu však nečekaně zastaví přísun peněz a Samuel, ve snaze neprozradit nepříjemnou situaci, se pouští do riskantních projektů s mafií a dealery drog. Štěstí mu však nepřeje a nakonec ho začíná hledat i policie. Nezbývá mu než přiznat pravdu spolubydlícím a požádat je o pomoc... 

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 102 min. • vstupné: 100 Kč

 16. července  20.00

  film Rakouska – dobrodružný, rodinný (2016)      DVD premiéra 26. 6. 

 
  
KRÁLOVÉ HOR

Příběh o silném přátelství chlapce a orla. Osud svádí dohromady Lucase a orlí mládě vyhozené z hnízda. Chlapec ptáče zachrání a pojmenuje ho Abel. Tajně se o něj stará. Ve společnosti dravce nachází lásku a přátelství, které mu doma tolik chybí. Za pomoci starého lovce Danzela učí Abela létat a lovit. Přichází však i den, kdy bude muset svého přítele vypustit zpět do divočiny... Hrají M. Amacho, T. Moretti, J. Reno a další. 

Mládeži přístupné • Délka představení: 97 min. • vstupné: 90 Kč

 22. července  20.00

  film BEL, FRA – animovaný, dobrodružný, komedie (2016)

 
  
ROBINSON CRUSOE: NA OSTROVĚ ZVÍŘÁTEK

Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Zvířata a Robinson se pomalu stávají přáteli. Jejich klid však naruší dvě divoké kočky, které chtějí všechny na ostrově zotročit...

Mládeži přístupné • Délka představení: 90 min. • vstupné: 90 Kč

 23. července  20.00

  film TPE, HKG, CHN, FRA – historický, drama (2016)      premiéra 9. 6. 

 
  
ASSASSIN

Epická vizuální báseň zasazená do Číny 9. století, s prvky bojového umění, jaké tu ještě nebylo. Jeho hrdinkou je profesiální vražedkyně Nie Yinniang, která poté, co selže ve svém úkolu, dostává od své paní rozkaz vrátit se do svého kraje a zabít muže, jemuž byla přislíbena – svého bratrance, který velí největší vojenské oblasti v severní Číně.

Mládeži do 15 let nevhodné • Délka představení: 105 min. • vstupné: 90 Kč

 12. srpna  20.00

  film Itálie – komedie (2016)      premiéra 7. 7. 

 
  
SHORT SKIN

Film je křehkým příběhem o dospívání a hledání lásky. Hrdinou je sedmnáctiletý citlivý mladík Edoardo, který má problém s fimózou. Tato skutečnost ho výrazně limituje v sexuálních dobrodružstvích, která ho momentálně zajímají zdaleka nejvíc. Snímek nabízí vylehčenou prázdninovou zábavu, ale zároveň nás učí cosi podstatného o odvaze, improvizaci a překonávání vlastní nejistoty. Hraje M. Creatini a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 86 min. • vstupné: 90 Kč

 13. srpna  20.00

  film SR, ČR – drama (2016)      premiéra 29. 7. 

 
  
UČITELKA

Zdánlivě empatická a laskavě vyhlížející učitelka manipuluje prostřednictvím svých žáků jejich rodiči za účelem osobního obohacení, ať už materiálního, či dokonce vidiny milostného poměru. Z obavy o prospěch dětí většina rodičů učitelce podléhá a poskytuje jí nejrůznější služby a jiné pozornosti. Najdou se i tři rodiny, které se učitelce vzepřou a řeší situaci s ředitekou školy. Děj filmu je inspirován skutečnou událostí na konci 80. let Hraje Z. Mauréry, P. Babjak, M. Havelka, R. Labuda a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 102 min. • vstupné: 90 Kč

 19. srpna  20.00

  film BEL, CRO, NED - komedie (2016)

 
  
PARADISE TRIPS

Hlavním hrdinou komedie je Mario, věčně zachmuřený a nevrlý řidič dálkového autobusu, který vozí důchodce k moři a teď se sám chystá na odpočinek. Jako poslední zakázku veze partičku mládeže směřující na hudební festival.Tahle poslední jízda dá Mariovi šanci vzpomenout si, jaké to je radovat se, užívat života, oprostit se starostí a také najít cestu ke svému synovi, kterého roky neviděl a kterému nikdy neřekl, že ho má rád. Hraje G. Bervoets, J. Perceval a další.

Mládeži do 15 let nevhodné • Délka představení: 90 min. • vstupné: 90 Kč

 20. srpna  20.00

  Film CZE, GER, SLO, FRA, SVK – drama (2016)

 
  
RODINNÝ FILM

Jak se vypořádají s nečekanou svobodou dva teenageři, jejichž rodiče se vydali na plavbu jachtou po oceánu? Co udělá odloučení s dosud perfektně fungující rodinou? A co když do tohoto rodinného „testu“ vstoupí další, nečekaně dramatická událost. Na tyto otázky hledejte odpovědi v Rodinném filmu. Hrají K. Roden, V. Hybnerová a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 95 min. • vstupné: 90 Kč

 26. srpna  20.00

  film USA – akční komedie (2016)

 
  
POLDŮV ŠVAGR

Když jste nejdrsnější polda ve městě, je pro vás představa, že se vám do rodiny coby švagr nakvartýruje prťavý a užvaněný idiot, něco jako oživlá noční můra. Jenže jak nazvat situaci, když se ten samý člověk má stát vaším kolegou? Na něco tak strašlivého už ani v pekle nemají slovník. Hrají I. Cube, K. Hart, O. Munn, B. Bratt.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 101 min. • vstupné: 90 Kč

 27. srpna  20.00

  český film – tragikomedie (2016)      DVD premiéra 1. 8. 

 
  
TEORIE TYGRA

Veterinář Jan už toho má dost. Poslední kapkou je smrt tchána. Babička vždy rozhodovala o jeho životě, stáří, nakonec i o tom, jak a kde bude pohřbený. Nerespektovala žádné jeho přání a touhu v dobré víře, že ona sama nejlépe ví, co je pro něj správné. Podobné to je i s Janem a jeho ženou Olgou. Je přesvědčena, že za štěstí svého muže je odpovědná ona. Janovi dojde, že takhle to dál nejde, a proto začíná s revoltou za osvobození sebe sama. Hrají J. Bartoška, E. Balzerová, I. Janžurová, J. Havelka, J. Kohák, P. Beretová a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 101 min. • vstupné: 100 Kč

  Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. 
(tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 do 20.00 hod. (tel.: 318 822 620). Zamluvenou vstupenku 
je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou 
vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze za předpokladu, že bude prodána.
 

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ KURZY | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY