Zpět na titulní stranuProgram divadla, hudby, poezieProgram kinaProgram předplatitelských cyklůKulturní kalendář ke staženíFotogalerie kulturního domu, nahlédnutí do kronikyKontakty

  22. února  20.00

  film USA – sci-fi thriller (2018)

 
  
TEMNÉ SÍLY

Poté, co v Americe neznámý virus usmrtí 98 % všech dětí, se u přeživšího zbytku objeví nebezpečné superschopnosti, kvůli nimž jsou prohlášeny za nepřátele státu a umístěny do internačních táborů. Dívka Ruby z tohoto tábora utíká a přidává se ke skupince teenagerů, kteří stejně jako ona prchají před tyranskou vládou svých věznitelů. Hraje A. Stenberg, M. Moore a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 104 min. • vstupné: 90 Kč

  23. února  20.00

  film Dánska – krimi, thriller (2019)             PREMIÉRA 24. 1. 2019   

 
  
SLOŽKA 64

Podivné lékařské experimenty, zneužívání a převýchova „necudných“ dívek. Do rukou detektiva Mørcka a jeho asistenta Assada z kriminálního Oddělení Q se dostává další nevyřešený případ. Jak souvisí děsivé, půl století staré tajemství opuštěného ostrova Sprogø se třemi mumifikovanými těly nalezenými za falešnou stěnou jednoho kodaňského bytu? Film je natočen podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 119 min. • vstupné: 90 Kč

  28. února  20.00

  film Chorvatsko, Srbsko – režie Ivan-Goran Vítez, (2016)

Představení Filmového klubu Sedlčany

  
BÁSNÍK, KTERÝ MÁLEM ZABIL HITLERA 

Básník, který málem zabil Hitlera (Národní hrdina Ljiljan Vidić) je bláznivá komedie, ve které si chorvatští tvůrci dělají nekorektní legraci z vlastní minulosti. Nezávislý stát Chorvatsko, období 2. světové války. Národně-osvobozenecké hnutí v zemi uvadá. Mladý básník Ljiljan Vidić se připojí k partyzánům a dostává za úkol napsat píseň, s níž jejich skupina vyhraje národní talentovou soutěž (nacistickou obdobu X Factoru). Vítěz této soutěže má vystoupit na slavnostní recepci, které se má zúčastnit sám Adolf Hitler. Skupina se tak dostane do jeho blízkosti a bude mít jedinečnou příležitost spáchat na něj atentát...

Délka představení: 107 min.

  1. března  20.00

  film USA – akční, dobrodružný (2018)

 
  
VENOM

Na filmová plátna přichází jedna z nejlepších a nejkomplexnějších comicsových postav. Novinář Eddie Brock se stává hostitelem mimozemského symbionta Venoma. Brock se v rámci své práce novináře pokouší již po celé roky odhalit veřejnosti skutečnou tvář známého vědce Drakea. Eddie zjišťuje, že disponuje novými superschopnostmi. Hrají T. Hardy, M. Williams, R. Ahmed, S. Haze a další.

Mládeži do 18 let nevhodné • Délka představení: 112 min. • vstupné: 90 Kč

  2. března  20.00

  film Švédsko – komedie (2019)

 
  
AMATÉŘI

Jak to dopadne, když se dvě švédské puberťačky rozhodnou natočit propagační video o své vesnici podle vlastních představ? Aida a Dana se na rozdíl od oficiální verze rozhodnout dát hlas těm, kteří se do oficiální verze vyprávění o Laforsu nehodí. A nepářou se s tím.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 102 min. • vstupné: 90 Kč

  8. března  20.00

  film USA – akční sci-fi (2019)

 
  
PREDÁTOR: EVOLUCE

Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou. Hrají O. Munn, B. Holbrook, T. Rhodes a další. 

Mládeži do 15 let nepřístupné • Délka představení: 108 min. • vstupné: 90 Kč

  9. března  20.00

  film Česko – kriminální drama (2019)

 
  
MISS HANOI

Ona je první vietnamská policajtka v Česku. On neurvalý, vyhořelý, trochu rasistický detektiv. A spolu mají vyšetřovat vraždu. Do Varnsdorfu přijíždí kapitán Kříž vyšetřit vraždu a brzy se ukazuje, že stopy směřují do místní vietnamské komunity. Kdosi se totiž pokoušel zamaskovat skutečný motiv. Hraje Ha Thanh Špetlíková, D. Novotný.

Mládeži přístupné od 12 let • Délka představení: 90 min. • vstupné: 90 Kč

  10. března  15.00

  film ČR – pohádka (2018)

  
KDYŽ DRAKA BOLÍ HLAVA

Barborka s Tomíkem tráví prázdniny u babičky a dědy v kovárně pod Dračí skálou, kde ze všech sil pracuje i netradiční pomocník dvouhlavý dráček Čmoudík, který začíná vyprávět napínavý příběh o vzniku království Draka. Hraje K. Gott, K. Magálová, Š. Gottová a další.

Délka představení: 99 min. • vstupné: 90 Kč

  15. března  20.00

  film USA – horor, thriller (2019)             DVD PREMIÉRA 6. 3. 2019   

 
  
HALLOWEEN

Jmenuje se Michael Myers, nosí bílou masku a v ruce nůž. Pokud ho potkáte na Halloween, bude to asi poslední den vašeho života. Slavná hororová série právě píše svou poslední kapitolu. Hraje J.L.Curtis, W. Patton a další.

Mládeži do 15 let nepřístupné • Délka představení: 106 min. • vstupné: 90 Kč

  16. března  20.00

  film USA, FRA, GBR – komedie (2019)             DVD PREMIÉRA 13. 3. 2019   

 
  
JOHNY ENGLISH ZNOVU ZASAHUJE

Když je svět v ohrožení a tajná služba paralyzovaná, vrací se na scénu Johnny English. Dokáže muž, pro kterého jsou zmatky, chyby a omyly základním pracovním nástrojem, obstát i v moderním světě? Hraje R. Atkinson, O. Kurylenko a další.

Mládeži přístupné • Délka představení: 119 min. • vstupné: 90 Kč

  21. března  20.00

  film SR/ČR – režie Tereza Nvotová, (2017)

Představení Filmového klubu Sedlčany

  
MEČIAR 

„Když mi bylo deset, nejčastěji jsem si s kámoškou hrávala na Vinnetoua, E.T. Mimozemšťana a na Mečiara.“ Osobní zpověď mladé režisérky Terezy Nvotové o Vladimíru Mečiarovi a o vlivu, který měl na slovenskou společnost a na život jí samotné, ověnčená výroční cenou Trilobit Českého filmového a televizního svazu. Film má daleko k prostému životopisnému portrétu a je spíše varovnou vzpomínkou na divoká 90. léta a mocenský vzestup a pád politika, který hojně užíval dnes tak známé taktiky populismu, demagogie, intrik a lží.

Délka představení: 89 min.

  22. března  20.00

  film ISL, FRA, UKR – drama, komedie (2019)

 
  
ŽENA NA VÁLEČNÉ STEZCE

Je lepší metodou záchrany světa sabotáž stožárů vysokého napětí nebo adoptování ukrajinského sirotka? Tuto otázku řeší svérázná islandská „zenová teroristka“ Halla, která pod klidným zevnějškem spořádané učitelky skrývá víc, než se na první pohled zdá. Hraje H. Geirharösdóttir a
další.

Mládeži do 15 let nevhodné • Délka představení: 101 min. • vstupné: 90 Kč

  23. března  20.00

  film USA – drama, životopis, hudební (2018)             DVD PREMIÉRA 18. 3. 2019   

  
BOHEMIAN RHAPSODY

Queen. Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je jeho příběh. Bohemian Rhapsody popisuje hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 134 min. • vstupné: 90 Kč

  29. března  20.00

  film GER – drama (2019)

 
  
LÁSKA MEZI REGÁLY

Christian je rváč a muž s pochybnou minulostí, který začíná nový život jako pomocná síla ve velkoskladu. Cestu mu zkříží prostořeká a okouzlující Marion z oddělení lahůdek. Láska mezi regály je křehká, civilní a realistická romance z místa, kde není vidět na nebe. Hrají F. Rogowski, S. Hüller a další. 

Mládeži do 15 let nevhodné • Délka představení: 125 min. • vstupné: 90 Kč

  30. března  20.00

  film USA – drama (2019)

 
  
BLACKKKLANSMAN

Neuvěřitelný příběh historicky prvního černošského policisty v Coloradu, který se rozhodl vetřít do Ku-klux-klanu. Režisér Spike Lee boduje s černou krimi komedií, která je sice retro, ale zároveň mrazivě aktuální. Hraje J.D. Washington a další.

Mládeži do 12 let nevhodné • Délka představení: 134 min. • vstupné: 90 Kč

  31. března  15.00

  film ČR – – loutková animace (2018)

  
PAT A MAT: ZIMNÍ RADOVÁNKY

Zimní radovánky Pata a Mata, to tu ještě nebylo! Jak si poradí s vánoční výzdobou svých nových domů a jaké vánoční dárky si kutilové nadělí?

Délka představení: 60 min. • vstupné: 90 Kč

  

  Vstupenky na filmová představení je možné zamluvit 1 týden dopředu v kanceláři kina KD od 8.00 do 14.00 hod. 
(tel.: 318 822 620) nebo v pokladně kina od 19.00 do 20.00 hod. (tel.: 318 822 620). Zamluvenou vstupenku 
je nutné vyzvednout nejpozději 30 min. před začátkem představení, jinak bude rezervace zrušena.
Zakoupenou vstupenku je možné vrátit nejpozději 30 minut před začátkem představení. Za takto vrácenou 
vstupenku obdržíte peníze zpět ihned. Za vstupenku vrácenou později obdržíte finanční obnos zpět pouze 
za předpokladu, že bude prodána.
 

Představení pro děti a rodiče Představení pro děti a rodiče       Představení Filmového klubu Sedlčany Představení Filmového klubu Sedlčany
  

HVĚZDÁRNA | FILMOVÝ KLUB | TANEČNÍ | KULTURNÍ KALENDÁŘE | ODKAZY | TECHNICKÉ INFORMACE | DOKUMENTY, GDPR